Alle spelers

TeamPNMdoelenOGASTYCRCSTRAFSPMPSSOTTTTWBSPpcpc%SFCFS
CBKVG7.34900000000000001553971%100
CBKVD7.34870010000021113191789%012
CBKVD7.85900010000000004514384%002
CBKVD7.34900000000000201444193%010
CBKVD6.73900000000000104574375%000
CBKVD7.45900000000010103372978%001
CBKVM7.45830000000010000292172%000
CBKVM7.45900000000020021877991%010
CBKVM7.45900000000000601544991%011
CBKVF8.36902000000053000312271%011
CBKVF6.73760000000020111282279%000
CBKVG-00000000000000000%000
CBKVD6.731400000000000011313100%000
CBKVD-00000000000000000%000
CBKVD-00000000000000000%000
CBKVD-00000000000000000%000
CBKVM-30000000000000000%000
CBKVM6.837000000001000033100%000
CBKVM-00000000000000000%000
FCPAOKG7.04900000000000002453578%200
FCPAOKD7.04900000000000300605185%010
FCPAOKD6.32900000000000003705173%000
FCPAOKD7.14900000000000402514486%000
FCPAOKD7.45900000000000200413483%021
FCPAOKM6.83560000000000000252288%001
FCPAOKM6.83900000000010210433786%020
FCPAOKM6.12710000000021000141179%010
FCPAOKM6.4345000000000010011873%000
FCPAOKM7.34900000000020110393590%001
FCPAOKF6.434500000000000009556%001
FCPAOKG-00000000000000000%000
FCPAOKG-00000000000000000%000
FCPAOKD-00000000000000000%000
FCPAOKD-00000000000000000%000
FCPAOKM6.831900000000000008675%010
FCPAOKM-00000000000000000%000
FCPAOKM6.73340000000000000212095%000
FCPAOKF7.04450000000000000141393%000
FCPAOKF-00000000000000000%000
FCPAOKF6.434500000000100006583%010

PAOK

PNMdoelenOGASTYCRCSTRAFSPMPSSOTTTTWBSPpcpc%SFCFS
G7.04900000000000002453578%200
D7.04900000000000300605185%010
D6.32900000000000003705173%000
D7.14900000000000402514486%000
D7.45900000000000200413483%021
M6.83900000000010210433786%020
M6.83560000000000000252288%001
M6.12710000000021000141179%010
M6.4345000000000010011873%000
M7.34900000000020110393590%001
F6.434500000000000009556%001
G-00000000000000000%000
G-00000000000000000%000
D-00000000000000000%000
D-00000000000000000%000
M6.831900000000000008675%010
M6.73340000000000000212095%000
M-00000000000000000%000
F7.04450000000000000141393%000
F-00000000000000000%000
F6.434500000000100006583%010

Club Brugge

PNMdoelenOGASTYCRCSTRAFSPMPSSOTTTTWBSPpcpc%SFCFS
G7.34900000000000001553971%100
D7.34870010000021113191789%012
D7.85900010000000004514384%002
D7.34900000000000201444193%010
D6.73900000000000104574375%000
D7.45900000000010103372978%001
M7.45830000000010000292172%000
M7.45900000000020021877991%010
M7.45900000000000601544991%011
F6.73760000000020111282279%000
F8.36902000000053000312271%011
G-00000000000000000%000
D6.731400000000000011313100%000
D-00000000000000000%000
D-00000000000000000%000
D-00000000000000000%000
M-30000000000000000%000
M6.837000000001000033100%000
M-00000000000000000%000
[P=Positie, N=Opmerking, M=Minuten, doelen=doelen, OG=Eigen doelpunt, AST=assists, YC=gele kaarten, RC=Rode kaarten, STRAF=Gescoorde strafschoppen, SP=Opgeslagen, MP=Gemiste straf, S=schoten, SOT=Schoten op doel, TT=Totaal aantal tackles, TW=Gewonnen tackels, BS=Balstaal, P=Totaal aantal passagiers, pc=Passen voltooid||, pc%=Voltooiingspercentage geslaagd, S=Bespaart, FC=Fouten beginnen, FS=Overtredingen opgelopen]