Bezitschoten (op doel)Hoeken
      66% 34%(5) 12 16 (4)5 7
      Man van
      de wedstrijd
      Verdediger - Barracas Central
      T 90'Q
      8,5

      Spelerbeoordeling

      Rosario Central
      6,6
      6,6
      7,5
      7,3
      7,3
      7,5
      6,4
      Barracas Central
      8,5
      6,4
      7,1
      7,5
      6,8
      Abonnees
      6,4
      Abonnees
      6,8
      7,1

      Foto's

      DBewerk

      Opmerkingen

      Wil je reageren? Schrijf je gewoon in!!
      motivo:
      EGeen opmerkingen gemaakt.

      WAS JE IN HET STADION?

      Om aan te geven dat je deze game hebt bijgewoond, is het noodzakelijk om je te registreren/in te loggen.

      GROEP A

      Staan
      MGEENpunten
      1River PlateRiver Plate14261027
      2Argentinos JuniorsArgentinos Juniors14251426
      3Barracas CentralBarracas Central14201526
      4Vlez SarsfieldVlez Sarsfield14141325
      5TalleresTalleres14241624
      6IndependienteIndependiente14141023
      7InstitutoInstituto14181717
      8BanfieldBanfield14141517
      9HuracnHuracn14121216
      10GimnasiaGimnasia14182316
      11Rosario CentralRosario Central14101815
      12Deportivo RiestraDeportivo Riestra1481613
      13Atltico TucumnAtltico Tucumn1482310
      14Independiente RivadaviaIndependiente Rivadavia1413258

      STATISTIEKEN SPEL

      Buitenspel
      1
       
       
      2
      Hoeken
      5
       
       
      7
      Schoten naast doel
      5
       
       
      7
      Passen voltooid||
      450
       
       
      196
      Bespaart
      2
       
       
      4
      schoten
      12
       
       
      16
      Overtredingen
      12
       
       
      15
      Totaal aantal passagiers
      522
       
       
      276
      Bezit
      66 %
       
       
      34 %
      Gewonnen tackels
      25
       
       
      26
      Schoten ontvangen
      2
       
       
      5
      Totale opruimingen
      101
       
       
      102
      Schoten op doel
      5
       
       
      4

      WEDSTRIJD

      Fase1e fase 
      JornadaGroep AWedstrijdweek 12

      SCHEIDSRECHTER

      Scheidsrechter

      STADION

      Dr. Lisandro de la Torre (Gigante de Arroyito)
      Capaciteit41 654
      Pitchgrootte105m x 70m
      Gestichten1929