Bezitschoten (op doel)Hoeken
        64% 36%(6) 17 7 (0)8 3
        Man van
        de wedstrijd
        Middenveld - Vélez Sarsfield
        T 90'B
        8,8

        Spelerbeoordeling

        Rosario Central
        7,3
        7,5
        7,5
        7,1
        6,6
        Abonnees
        6,4
        7,5

        Foto's

        DBewerk

        Opmerkingen

        Wil je reageren? Schrijf je gewoon in!!
        motivo:
        EGeen opmerkingen gemaakt.

        WAS JE IN HET STADION?

        Om aan te geven dat je deze game hebt bijgewoond, is het noodzakelijk om je te registreren/in te loggen.

        GROEP A

        Staan
        MGEENpunten
        1River PlateRiver Plate14261027
        2Argentinos JuniorsArgentinos Juniors14251426
        3Barracas CentralBarracas Central14201526
        4Vélez SarsfieldVélez Sarsfield14141325
        5TalleresTalleres14241624
        6IndependienteIndependiente14141023
        7InstitutoInstituto14181717
        8BanfieldBanfield14141517
        9HuracánHuracán14121216
        10GimnasiaGimnasia14182316
        11Rosario CentralRosario Central14101815
        12Deportivo RiestraDeportivo Riestra1481613
        13Atlético TucumánAtlético Tucumán1482310
        14Independiente RivadaviaIndependiente Rivadavia1413258

        STATISTIEKEN SPEL

        Totale opruimingen
        60
         
         
        82
        schoten
        17
         
         
        7
        Schoten naast doel
        8
         
         
        5
        Overtredingen
        15
         
         
        12
        Schoten ontvangen
        3
         
         
        2
        Buitenspel
        0
         
         
        0
        Schoten op doel
        6
         
         
        0
        Totaal aantal passagiers
        461
         
         
        264
        Gewonnen tackels
        16
         
         
        28
        Hoeken
        8
         
         
        3
        Bespaart
        0
         
         
        5
        Inworp
        22
         
         
        14
        Doeltrappen
        1
         
         
        0
        Passen voltooid||
        376
         
         
        169
        Bezit
        64 %
         
         
        36 %

        WEDSTRIJD

        Fase1e fase 
        JornadaGroep AWedstrijdweek 9

        SCHEIDSRECHTER

        Scheidsrechter

        STADION

        José Amalfitani
        José Amalfitani
        Argentinië
        Buenos Aires
        Capaciteit49 540
        Pitchgrootte105x70
        Gestichten1951