Bezitschoten (op doel)Hoeken
35% 65%(6) 12 14 (5)1 6
Man van
de wedstrijd
Keeper - Instituto
T 90'
8,4

Spelerbeoordeling

Abonnees
6,3
6,8
Abonnees
6,4

Foto's

DBewerk

Opmerkingen

Wil je reageren? Schrijf je gewoon in!!
motivo:
EGeen opmerkingen gemaakt.

WAS JE IN HET STADION?

Om aan te geven dat je deze game hebt bijgewoond, is het noodzakelijk om je te registreren/in te loggen.

GROEP A

Staan
MGEENpunten
1River PlateRiver Plate14261027
2Argentinos JuniorsArgentinos Juniors14251426
3Barracas CentralBarracas Central14201526
4Vélez SarsfieldVélez Sarsfield14141325
5TalleresTalleres14241624
6IndependienteIndependiente14141023
7InstitutoInstituto14181717
8BanfieldBanfield14141517
9HuracánHuracán14121216
10GimnasiaGimnasia14182316
11Rosario CentralRosario Central1391714
12Deportivo RiestraDeportivo Riestra1371512
13Atlético TucumánAtlético Tucumán1482310
14Independiente RivadaviaIndependiente Rivadavia1413258

STATISTIEKEN SPEL

Inworp
21
 
 
25
schoten
12
 
 
14
Hoeken
1
 
 
6
Schoten naast doel
4
 
 
2
Schoten ontvangen
2
 
 
7
Doeltrappen
1
 
 
0
Schoten op doel
6
 
 
5
Bespaart
5
 
 
4
Gewonnen tackels
16
 
 
17
Buitenspel
2
 
 
1
Totaal aantal passagiers
246
 
 
457
Passen voltooid||
162
 
 
356
Overtredingen
11
 
 
15
Bezit
35 %
 
 
65 %
Totale opruimingen
84
 
 
93

WEDSTRIJD

Fase1e fase 
JornadaGroep AWedstrijdweek 9

SCHEIDSRECHTER

Scheidsrechter

STADION

Juan Domingo Perón
Capaciteit35 535
Pitchgrootte106X69m
Gestichten1951