Bezitschoten (op doel)Hoeken
53% 47%(4) 11 10 (3)5 4
Man van
de wedstrijd
Vooruit - San Lorenzo
T 90'Q 2x
8,5

Spelerbeoordeling

Newell´s Old Boys
7,7
6,3
San Lorenzo
6,7
7,1
7,1
8,5
T 90'Q 2x
7,1

Foto's

DBewerk

Opmerkingen

Wil je reageren? Schrijf je gewoon in!!
motivo:
EGeen opmerkingen gemaakt.

WAS JE IN HET STADION?

Om aan te geven dat je deze game hebt bijgewoond, is het noodzakelijk om je te registreren/in te loggen.

GROEP B

Staan
MGEENpunten
1Godoy CruzGodoy Cruz1416629
2EstudiantesEstudiantes1419927
3Defensa y JusticiaDefensa y Justicia14171326
4Boca JuniorsBoca Juniors14201225
5Racing ClubRacing Club14241124
6LanúsLanús14201423
7Newell´s Old BoysNewell´s Old Boys14131521
8UniónUnión14161420
9PlatensePlatense14101418
10San LorenzoSan Lorenzo14101416
11BelgranoBelgrano14192114
12Central Córdoba S.EsteroCentral Córdoba S.Estero14102011
13Sarmiento de JunínSarmiento de Junín149199
14TigreTigre147255

STATISTIEKEN SPEL

Buitenspel
2
 
 
1
schoten
11
 
 
10
Hoeken
5
 
 
4
Totaal aantal passagiers
380
 
 
337
Schoten naast doel
6
 
 
5
Schoten op doel
4
 
 
3
Schoten ontvangen
2
 
 
2
Passen voltooid||
294
 
 
257
Gewonnen tackels
20
 
 
28
Bespaart
1
 
 
2
Bezit
53 %
 
 
47 %
Inworp
16
 
 
21
Totale opruimingen
123
 
 
132
Overtredingen
9
 
 
15

WEDSTRIJD

Fase1e fase 
JornadaGroep BWedstrijdweek 8

STADION

Marcelo Alberto Bielsa (Coloso del Parque)
Capaciteit40 000
Pitchgrootte-
Gestichten1979