Bezitschoten (op doel)Hoeken
54% 46%(5) 18 8 (4)5 1
Man van
de wedstrijd
Middenveld - Estudiantes
T 72'QB
8,7

Spelerbeoordeling

Abonnees
7,1
Abonnees
7
6,7

Foto's

DBewerk

Opmerkingen

Wil je reageren? Schrijf je gewoon in!!
motivo:
EGeen opmerkingen gemaakt.

WAS JE IN HET STADION?

Om aan te geven dat je deze game hebt bijgewoond, is het noodzakelijk om je te registreren/in te loggen.

GROEP B

Staan
MGEENpunten
1Godoy CruzGodoy Cruz1416629
2EstudiantesEstudiantes1419927
3Defensa y JusticiaDefensa y Justicia14171326
4Boca JuniorsBoca Juniors14201225
5Racing ClubRacing Club14241124
6LanúsLanús14201423
7Newell´s Old BoysNewell´s Old Boys14131521
8UniónUnión14161420
9PlatensePlatense14101418
10San LorenzoSan Lorenzo14101416
11BelgranoBelgrano14192114
12Central Córdoba S.EsteroCentral Córdoba S.Estero14102011
13Sarmiento de JunínSarmiento de Junín149199
14TigreTigre147255

STATISTIEKEN SPEL

Hoeken
5
 
 
1
Schoten op doel
5
 
 
4
Passen voltooid||
333
 
 
288
Inworp
31
 
 
26
Schoten naast doel
11
 
 
3
schoten
18
 
 
8
Totaal aantal passagiers
425
 
 
377
Schoten ontvangen
2
 
 
1
Bespaart
2
 
 
4
Overtredingen
14
 
 
18
Gewonnen tackels
16
 
 
26
Buitenspel
0
 
 
2
Totale opruimingen
103
 
 
123
Bezit
54 %
 
 
46 %

WEDSTRIJD

Fase1e fase 
JornadaGroep BWedstrijdweek 8

STADION

Malvinas Argentinas
Capaciteit45 000
Pitchgrootte105m x 70m
Gestichten1978