Bezitschoten (op doel)Hoeken
57% 43%(3) 12 13 (6)5 5
Man van
de wedstrijd
Middenveld - Lanús
T 76'Q 3x
9,5

Spelerbeoordeling

Lanús
7,3
7,3
7,5
9,5
6,4
8,1
T 77'QB
Abonnees
6,4
6,8
6,3
Abonnees
6,8

Foto's

DBewerk

Opmerkingen

Wil je reageren? Schrijf je gewoon in!!
motivo:
EGeen opmerkingen gemaakt.

WAS JE IN HET STADION?

Om aan te geven dat je deze game hebt bijgewoond, is het noodzakelijk om je te registreren/in te loggen.

GROEP B

Staan
MGEENpunten
1Godoy CruzGodoy Cruz1416629
2EstudiantesEstudiantes1419927
3Defensa y JusticiaDefensa y Justicia14171326
4Boca JuniorsBoca Juniors14201225
5Racing ClubRacing Club14241124
6LanúsLanús14201423
7Newell´s Old BoysNewell´s Old Boys14131521
8UniónUnión14161420
9PlatensePlatense14101418
10San LorenzoSan Lorenzo14101416
11BelgranoBelgrano14192114
12Central Córdoba S.EsteroCentral Córdoba S.Estero14102011
13Sarmiento de JunínSarmiento de Junín149199
14TigreTigre147255

STATISTIEKEN SPEL

Hoeken
5
 
 
5
Schoten naast doel
5
 
 
4
Schoten ontvangen
4
 
 
3
Passen voltooid||
368
 
 
270
Totaal aantal passagiers
455
 
 
358
Schoten op doel
3
 
 
6
Totale opruimingen
77
 
 
86
Inworp
27
 
 
13
schoten
12
 
 
13
Overtredingen
13
 
 
13
Gewonnen tackels
23
 
 
20
Bezit
57 %
 
 
43 %
Bespaart
2
 
 
3

WEDSTRIJD

Fase1e fase 
JornadaGroep BWedstrijdweek 8

STADION

Norberto Tito Tomaghello
Capaciteit8 000
Pitchgrootte-
Gestichten0