Bezitschoten (op doel)Hoeken
66% 34%(5) 14 10 (6)6 4
Man van
de wedstrijd
Vooruit - Boca Juniors
T 86'Q 3x
9,4

Spelerbeoordeling

Abonnees
6,6
6,4
7,1

Foto's

DBewerk

Opmerkingen

Wil je reageren? Schrijf je gewoon in!!
motivo:
EGeen opmerkingen gemaakt.

WAS JE IN HET STADION?

Om aan te geven dat je deze game hebt bijgewoond, is het noodzakelijk om je te registreren/in te loggen.

GROEP B

Staan
MGEENpunten
1Godoy CruzGodoy Cruz1416629
2EstudiantesEstudiantes1419927
3Defensa y JusticiaDefensa y Justicia14171326
4Boca JuniorsBoca Juniors14201225
5Racing ClubRacing Club14241124
6LanúsLanús14201423
7Newell´s Old BoysNewell´s Old Boys14131521
8UniónUnión14161420
9PlatensePlatense14101418
10San LorenzoSan Lorenzo14101416
11BelgranoBelgrano14192114
12Central Córdoba S.EsteroCentral Córdoba S.Estero14102011
13Sarmiento de JunínSarmiento de Junín149199
14TigreTigre147255

STATISTIEKEN SPEL

Hoeken
6
 
 
4
Passen voltooid||
393
 
 
163
Schoten op doel
5
 
 
6
Overtredingen
7
 
 
10
Schoten ontvangen
2
 
 
1
Bespaart
4
 
 
2
Totaal aantal passagiers
481
 
 
245
Schoten naast doel
8
 
 
3
Totale opruimingen
81
 
 
74
Bezit
66 %
 
 
34 %
Gewonnen tackels
15
 
 
15
schoten
14
 
 
10
Buitenspel
2
 
 
1

WEDSTRIJD

Fase1e fase 
JornadaGroep BWedstrijdweek 8

STADION

Estádio Alberto Jacinto Armando (La Bombonera)
Capaciteit57 446
Pitchgrootte100x65
Gestichten1940