Bezitschoten (op doel)Hoeken
53% 47%(4) 15 14 (5)5 6
Man van
de wedstrijd
Vooruit - Vélez Sarsfield
T 84'Q
8

Spelerbeoordeling

Vélez Sarsfield
7,2
6,8
Tigre
6,8
6,6
7,5
5,9
7,7
6,7
7,1

Foto's

DBewerk

Opmerkingen

Wil je reageren? Schrijf je gewoon in!!
motivo:
EGeen opmerkingen gemaakt.

WAS JE IN HET STADION?

Om aan te geven dat je deze game hebt bijgewoond, is het noodzakelijk om je te registreren/in te loggen.

GROEP B

Staan
MGEENpunten
1Godoy CruzGodoy Cruz1416629
2EstudiantesEstudiantes1419927
3Defensa y JusticiaDefensa y Justicia14171326
4Boca JuniorsBoca Juniors14201225
5Racing ClubRacing Club14241124
6LanúsLanús14201423
7Newell´s Old BoysNewell´s Old Boys14131521
8UniónUnión14161420
9PlatensePlatense14101418
10San LorenzoSan Lorenzo14101416
11BelgranoBelgrano14192114
12Central Córdoba S.EsteroCentral Córdoba S.Estero14102011
13Sarmiento de JunínSarmiento de Junín149199
14TigreTigre147255

STATISTIEKEN SPEL

Schoten ontvangen
3
 
 
3
Hoeken
5
 
 
6
Schoten naast doel
8
 
 
7
Totaal aantal passagiers
441
 
 
387
Schoten op doel
4
 
 
5
Bespaart
3
 
 
2
schoten
15
 
 
14
Inworp
16
 
 
17
Gewonnen tackels
24
 
 
22
Bezit
53 %
 
 
47 %
Buitenspel
1
 
 
3
Passen voltooid||
361
 
 
295
Overtredingen
9
 
 
15
Totale opruimingen
113
 
 
115

WEDSTRIJD

Fase1e fase 
JornadaGroep BWedstrijdweek 7

SCHEIDSRECHTER

Scheidsrechter

STADION

José Amalfitani
José Amalfitani
Argentina
Buenos Aires
Capaciteit49 540
Pitchgrootte105x70
Gestichten1951