Bezitschoten (op doel)Hoeken
55% 45%(0) 9 7 (1)2 1
Man van
de wedstrijd
Verdediger - San Lorenzo
T 90'
7,5

Spelerbeoordeling

Foto's

DBewerk

Opmerkingen

Wil je reageren? Schrijf je gewoon in!!
motivo:
EGeen opmerkingen gemaakt.

WAS JE IN HET STADION?

Om aan te geven dat je deze game hebt bijgewoond, is het noodzakelijk om je te registreren/in te loggen.

GROEP B

Staan
MGEENpunten
1Godoy CruzGodoy Cruz1416629
2EstudiantesEstudiantes1419927
3Defensa y JusticiaDefensa y Justicia14171326
4Boca JuniorsBoca Juniors14201225
5Racing ClubRacing Club14241124
6LanúsLanús14201423
7Newell´s Old BoysNewell´s Old Boys14131521
8UniónUnión14161420
9PlatensePlatense14101418
10San LorenzoSan Lorenzo14101416
11BelgranoBelgrano14192114
12Central Córdoba S.EsteroCentral Córdoba S.Estero14102011
13Sarmiento de JunínSarmiento de Junín149199
14TigreTigre147255

STATISTIEKEN SPEL

Hoeken
2
 
 
1
Totale opruimingen
80
 
 
78
Schoten op doel
0
 
 
1
Overtredingen
12
 
 
14
Gewonnen tackels
21
 
 
24
schoten
9
 
 
7
Schoten ontvangen
5
 
 
1
Schoten naast doel
4
 
 
5
Passen voltooid||
213
 
 
175
Bezit
55 %
 
 
45 %
Totaal aantal passagiers
336
 
 
283
Bespaart
1
 
 
0

WEDSTRIJD

Fase1e fase 
JornadaGroep BWedstrijdweek 7

SCHEIDSRECHTER

Scheidsrechter

STADION

Tomás Adolfo Ducó
Capaciteit48 314
Pitchgrootte105x70
Gestichten1949