Bezitschoten (op doel)Hoeken
      58% 42%(3) 13 10 (2)7 4
      Man van
      de wedstrijd
      Verdediger - Vélez Sarsfield
      T 90'Q
      8,1

      Spelerbeoordeling

      Foto's

      DBewerk

      Opmerkingen

      Wil je reageren? Schrijf je gewoon in!!
      motivo:
      EGeen opmerkingen gemaakt.

      WAS JE IN HET STADION?

      Om aan te geven dat je deze game hebt bijgewoond, is het noodzakelijk om je te registreren/in te loggen.

      GROEP A

      Staan
      MGEENpunten
      1River PlateRiver Plate14261027
      2Argentinos JuniorsArgentinos Juniors14251426
      3Barracas CentralBarracas Central14201526
      4Vélez SarsfieldVélez Sarsfield14141325
      5TalleresTalleres14241624
      6IndependienteIndependiente14141023
      7InstitutoInstituto14181717
      8BanfieldBanfield14141517
      9HuracánHuracán14121216
      10GimnasiaGimnasia14182316
      11Rosario CentralRosario Central14101815
      12Deportivo RiestraDeportivo Riestra1481613
      13Atlético TucumánAtlético Tucumán1482310
      14Independiente RivadaviaIndependiente Rivadavia1413258

      STATISTIEKEN SPEL

      Overtredingen
      10
       
       
      14
      schoten
      13
       
       
      10
      Schoten ontvangen
      6
       
       
      3
      Bespaart
      2
       
       
      2
      Totale opruimingen
      94
       
       
      90
      Schoten op doel
      3
       
       
      2
      Buitenspel
      0
       
       
      1
      Bezit
      58 %
       
       
      42 %
      Schoten naast doel
      4
       
       
      5
      Hoeken
      7
       
       
      4
      Passen voltooid||
      368
       
       
      284
      Gewonnen tackels
      21
       
       
      23
      Doeltrappen
      1
       
       
      0
      Totaal aantal passagiers
      456
       
       
      373
      Inworp
      22
       
       
      12

      WEDSTRIJD

      Fase1e fase 
      JornadaGroep AWedstrijdweek 6

      STADION

      José Amalfitani
      José Amalfitani
      Argentinië
      Buenos Aires
      Capaciteit49 540
      Pitchgrootte105x70
      Gestichten1951