Bezitschoten (op doel)Hoeken
60% 40%(9) 23 10 (5)4 7
Man van
de wedstrijd
Keeper - Huracán
T 90'
9

Spelerbeoordeling

Atlético Tucumán
7,1
7,3
6,9
Huracán
8,1
7,8
7,2
7,2
Abonnees
6,9
7,5
Abonnees
7,6

Foto's

DBewerk
Opiniepeiling
RESULTATEN
ATLÉTICO TUCUMÁN
TEKENEN
HURACÁN

Opmerkingen

Wil je reageren? Schrijf je gewoon in!!
motivo:
EGeen opmerkingen gemaakt.

WAS JE IN HET STADION?

Om aan te geven dat je deze game hebt bijgewoond, is het noodzakelijk om je te registreren/in te loggen.

GROEP A

Staan
MGEENpunten
1HuracánHuracán14191126
2River PlateRiver Plate14241624
3BanfieldBanfield1411623
4Rosario CentralRosario Central14171323
5IndependienteIndependiente14151123
6Vélez SarsfieldVélez Sarsfield14171422
7InstitutoInstituto1411720
8ColónColón14191720
9TalleresTalleres14151517
10Atlético TucumánAtlético Tucumán1491217
11GimnasiaGimnasia14132115
12Argentinos JuniorsArgentinos Juniors14192314
13Barracas CentralBarracas Central14102114
14Arsenal de SarandíArsenal de Sarandí14101513

STATISTIEKEN SPEL

schoten
23
 
 
10
Inworp
8
 
 
5
Schoten ontvangen
5
 
 
3
Totale opruimingen
84
 
 
92
Gewonnen tackels
20
 
 
16
Bezit
60 %
 
 
40 %
Totaal aantal passagiers
448
 
 
290
Schoten op doel
9
 
 
5
Schoten naast doel
9
 
 
2
Passen voltooid||
366
 
 
215
Hoeken
4
 
 
7
Bespaart
3
 
 
8
Buitenspel
2
 
 
2
Overtredingen
11
 
 
7
Doeltrappen
0
 
 
1

WEDSTRIJD

Fase1e fase 
JornadaGroep AWedstrijdweek 14

STADION

Monumental José Fierro
Monumental José Fierro
Argentina
San Miguel de Tucumán
Capaciteit32 700
Pitchgrootte-
Gestichten1922