Alle spelers

      TeamPNMdoelenOGASTYCRCSTRAFSPMPSSOTTTTWBSPpcpc%SFCFS
      PERG6.4390000000000000123835%201
      PERD7.04900000000000103302170%002
      PERD7.04900000000010302413278%021
      PERD6.83840001000010311241875%033
      PERM6.73840000000011104352777%052
      PERM7.04900000000000207402665%022
      PERM7.34901001000022400483471%022
      PERM6.43650000000020210171271%002
      PERF7.04900000000021010161063%011
      PERF6.435500000000001007343%010
      PERF7.4565001000001110310660%010
      PERG-00000000000000000%000
      PERG-00000000000000000%000
      PERD-00000000000000000%000
      PERD-00000000000000000%000
      PERD-00000000000000000%000
      PERD-00000000000000000%000
      PERM6.73600000000000009667%000
      PERM-00000000000000000%000
      PERM6.7335000000001000210880%000
      PERM7.0425000000001010155100%001
      PERF6.3225000000000010010660%010
      PERF6.4360000000000000000%011
      VENG7.34900000000000000201470%400
      VEND6.32900000000000000251664%000
      VEND6.73900001000000004463883%010
      VEND7.04900000000000103311961%021
      VEND7.04900000000000202372773%002
      VENM7.04850000000010200393692%021
      VENM7.14900000000010302453373%032
      VENF7.85771000000022101262077%021
      VENF6.83850000000020010151173%021
      VENF7.85900011000011000141071%045
      VENF7.45900000000000100262285%003
      VENG-00000000000000000%000
      VENG-00000000000000000%000
      VEND-00000000000000000%000
      VEND-00000000000000000%000
      VEND-00000000000000000%000
      VEND-00000000000000000%000
      VENM6.3213000000000000066100%010
      VENM-10000000000000000%000
      VENM6.73500010000000019667%010
      VENF-00000000000000000%000
      VENF6.735000000002002022100%001
      VENF-00000000000000000%000

      Peru

      PNMdoelenOGASTYCRCSTRAFSPMPSSOTTTTWBSPpcpc%SFCFS
      G6.4390000000000000123835%201
      D7.04900000000000103302170%002
      D7.04900000000010302413278%021
      D6.83840001000010311241875%033
      M7.04900000000000207402665%022
      M6.73840000000011104352777%052
      M7.34901001000022400483471%022
      M6.43650000000020210171271%002
      F7.04900000000021010161063%011
      F6.435500000000001007343%010
      F7.4565001000001110310660%010
      G-00000000000000000%000
      G-00000000000000000%000
      D-00000000000000000%000
      D-00000000000000000%000
      D-00000000000000000%000
      D-00000000000000000%000
      M6.73600000000000009667%000
      M-00000000000000000%000
      M6.7335000000001000210880%000
      M7.0425000000001010155100%001
      F6.3225000000000010010660%010
      F6.4360000000000000000%011

      Venezuela

      PNMdoelenOGASTYCRCSTRAFSPMPSSOTTTTWBSPpcpc%SFCFS
      G7.34900000000000000201470%400
      D6.32900000000000000251664%000
      D7.04900000000000103311961%021
      D6.73900001000000004463883%010
      D7.04900000000000202372773%002
      M7.04850000000010200393692%021
      M7.14900000000010302453373%032
      F7.85771000000022101262077%021
      F6.83850000000020010151173%021
      F7.85900011000011000141071%045
      F7.45900000000000100262285%003
      G-00000000000000000%000
      G-00000000000000000%000
      D-00000000000000000%000
      D-00000000000000000%000
      D-00000000000000000%000
      D-00000000000000000%000
      M6.3213000000000000066100%010
      M-10000000000000000%000
      M6.73500010000000019667%010
      F-00000000000000000%000
      F6.735000000002002022100%001
      F-00000000000000000%000
      [P=Positie, N=Opmerking, M=Minuten, doelen=doelen, OG=Eigen doelpunt, AST=assists, YC=gele kaarten, RC=Rode kaarten, STRAF=Gescoorde strafschoppen, SP=Opgeslagen, MP=Gemiste straf, S=schoten, SOT=Schoten op doel, TT=Totaal aantal tackles, TW=Gewonnen tackels, BS=Balstaal, P=Totaal aantal passagiers, pc=Passen voltooid||, pc%=Voltooiingspercentage geslaagd, S=Bespaart, FC=Fouten beginnen, FS=Overtredingen opgelopen]