Alle spelers

        TeamPNMdoelenOGASTYCRCSTRAFSPMPSSOTTTTWBSPpcpc%SFCFS
        BOLG6.63900000000000002251664%200
        BOLD7.0465000000000010211873%010
        BOLD6.63900000000000206322372%000
        BOLD6.73900000000010205312581%001
        BOLD6.32900000000000301261869%012
        BOLM6.32650000000000000221464%010
        BOLM6.32900000000000002241979%011
        BOLM6.32900001000030010342779%032
        BOLM6.12900101000000101292276%011
        BOLF6.02860000000000100191368%021
        BOLF6.63870000000000001181267%000
        BOLG-00000000000000000%000
        BOLG-00000000000000000%000
        BOLD6.632500000000002008675%000
        BOLM6.4340000000000000000%000
        BOLM-00000000000000000%000
        BOLM-00000000000000000%000
        BOLM-00000000000000000%000
        BOLM-10000000000000000%000
        BOLF6.632500000000000016467%001
        BOLF-300000000000002150%011
        BOLF-00000000000000000%000
        BOLF-00000000000000000%000
        URUG7.349000000000000001717100%000
        URUD8.06900000000010300615489%011
        URUD7.85900000000000303777395%010
        URUD7.349000000000001011059490%002
        URUD8.16900000000010202484185%002
        URUM8.168600000000102001009292%011
        URUM7.65900000000030200837489%010
        URUM8.06730010000050020514384%004
        URUF6.43870000000022000171694%021
        URUF8.06770010000000200262388%000
        URUF8.87732000000042120221255%010
        URUG-00000000000000000%000
        URUG-00000000000000000%000
        URUD-00000000000000000%000
        URUD-00000000000000000%000
        URUM6.831700000000000009667%000
        URUM6.834000000000000088100%010
        URUF-3000000000010011100%000
        URUF6.8313000000000010077100%010
        URUF-00000000000000000%000
        URUF7.041700000000100007571%010

        Uruguai

        PNMdoelenOGASTYCRCSTRAFSPMPSSOTTTTWBSPpcpc%SFCFS
        G7.349000000000000001717100%000
        D8.06900000000010300615489%011
        D7.349000000000001011059490%002
        D7.85900000000000303777395%010
        D8.16900000000010202484185%002
        M7.65900000000030200837489%010
        M8.06730010000050020514384%004
        M8.168600000000102001009292%011
        F8.06770010000000200262388%000
        F6.43870000000022000171694%021
        F8.87732000000042120221255%010
        G-00000000000000000%000
        G-00000000000000000%000
        D-00000000000000000%000
        D-00000000000000000%000
        M6.831700000000000009667%000
        M6.834000000000000088100%010
        F-3000000000010011100%000
        F6.8313000000000010077100%010
        F7.041700000000100007571%010
        F-00000000000000000%000

        Bolivia

        PNMdoelenOGASTYCRCSTRAFSPMPSSOTTTTWBSPpcpc%SFCFS
        G6.63900000000000002251664%200
        D7.0465000000000010211873%010
        D6.63900000000000206322372%000
        D6.73900000000010205312581%001
        D6.32900000000000301261869%012
        M6.32650000000000000221464%010
        M6.32900000000000002241979%011
        M6.32900001000030010342779%032
        M6.12900101000000101292276%011
        F6.02860000000000100191368%021
        F6.63870000000000001181267%000
        G-00000000000000000%000
        G-00000000000000000%000
        D6.632500000000002008675%000
        M6.4340000000000000000%000
        M-00000000000000000%000
        M-00000000000000000%000
        M-00000000000000000%000
        M-10000000000000000%000
        F-00000000000000000%000
        F6.632500000000000016467%001
        F-300000000000002150%011
        F-00000000000000000%000
        [P=Positie, N=Opmerking, M=Minuten, doelen=doelen, OG=Eigen doelpunt, AST=assists, YC=gele kaarten, RC=Rode kaarten, STRAF=Gescoorde strafschoppen, SP=Opgeslagen, MP=Gemiste straf, S=schoten, SOT=Schoten op doel, TT=Totaal aantal tackles, TW=Gewonnen tackels, BS=Balstaal, P=Totaal aantal passagiers, pc=Passen voltooid||, pc%=Voltooiingspercentage geslaagd, S=Bespaart, FC=Fouten beginnen, FS=Overtredingen opgelopen]