Alle spelers

        TeamPNMdoelenOGASTYCRCSTRAFSPMPSSOTTTTWBSPpcpc%SFCFS
        FING6.63900000000000001313097%000
        FIND7.0490000000001010012612196%001
        FIND7.1490000100001001214313594%011
        FIND7.14900011000011000918290%035
        FIND8.87712000000022001696391%002
        FINM7.14710000000000100242188%012
        FINM7.45450000000011001322681%031
        FINM7.14700000000000000665786%001
        FINM7.759000000000101101068883%002
        FINF7.1479000000003002011436%011
        FINF7.45900000000031220685682%001
        FING-00000000000000000%000
        FING-00000000000000000%000
        FIND-00000000000000000%000
        FIND-00000000000000000%000
        FIND-00000000000000000%000
        FIND6.43190000000000100221882%010
        FIND-00000000000000000%000
        FINM6.631100000000000001111100%000
        FINM6.8320000000000010044100%000
        FINM-00000000000000000%000
        FINF6.8345000000001001113538%010
        FINF6.431900000000000006350%010
        SMRG6.43900000000000001241250%301
        SMRD6.4390000000001001014964%023
        SMRD7.3490000000000060515747%011
        SMRD5.7190000100001020216956%030
        SMRD6.8390000000001031519947%000
        SMRD7.1478000000000020912867%010
        SMRM6.32900000000000100221359%011
        SMRM6.3290000100000000018950%012
        SMRM6.4378000000000020211764%021
        SMRM6.43900000000000102261973%031
        SMRF6.3262000100000000112975%020
        SMRG-00000000000000000%000
        SMRG-00000000000000000%000
        SMRD6.431200010000000026583%000
        SMRD-00000000000000000%000
        SMRD-10000000000000000%000
        SMRD-00000000000000000%000
        SMRM-00000000000000000%000
        SMRM-00000000000000000%000
        SMRM6.631200010000000003267%010
        SMRF-00000000000000000%000
        SMRF-00000000000000000%000
        SMRF7.452810000100110008788%001

        São Marino

        PNMdoelenOGASTYCRCSTRAFSPMPSSOTTTTWBSPpcpc%SFCFS
        G6.43900000000000001241250%301
        D6.4390000000001001014964%023
        D7.3490000000000060515747%011
        D5.7190000100001020216956%030
        D7.1478000000000020912867%010
        D6.8390000000001031519947%000
        M6.32900000000000100221359%011
        M6.4378000000000020211764%021
        M6.43900000000000102261973%031
        M6.3290000100000000018950%012
        F6.3262000100000000112975%020
        G-00000000000000000%000
        G-00000000000000000%000
        D6.431200010000000026583%000
        D-00000000000000000%000
        D-10000000000000000%000
        D-00000000000000000%000
        M-00000000000000000%000
        M-00000000000000000%000
        M6.631200010000000003267%010
        F-00000000000000000%000
        F-00000000000000000%000
        F7.452810000100110008788%001

        Finlândia

        PNMdoelenOGASTYCRCSTRAFSPMPSSOTTTTWBSPpcpc%SFCFS
        G6.63900000000000001313097%000
        D7.0490000000001010012612196%001
        D7.1490000100001001214313594%011
        D7.14900011000011000918290%035
        D8.87712000000022001696391%002
        M7.14710000000000100242188%012
        M7.45450000000011001322681%031
        M7.14700000000000000665786%001
        M7.759000000000101101068883%002
        F7.1479000000003002011436%011
        F7.45900000000031220685682%001
        G-00000000000000000%000
        G-00000000000000000%000
        D-00000000000000000%000
        D-00000000000000000%000
        D-00000000000000000%000
        D6.43190000000000100221882%010
        D-00000000000000000%000
        M6.631100000000000001111100%000
        M6.8320000000000010044100%000
        M-00000000000000000%000
        F6.431900000000000006350%010
        F6.8345000000001001113538%010
        [P=Positie, N=Opmerking, M=Minuten, doelen=doelen, OG=Eigen doelpunt, AST=assists, YC=gele kaarten, RC=Rode kaarten, STRAF=Gescoorde strafschoppen, SP=Opgeslagen, MP=Gemiste straf, S=schoten, SOT=Schoten op doel, TT=Totaal aantal tackles, TW=Gewonnen tackels, BS=Balstaal, P=Totaal aantal passagiers, pc=Passen voltooid||, pc%=Voltooiingspercentage geslaagd, S=Bespaart, FC=Fouten beginnen, FS=Overtredingen opgelopen]