Bezitschoten (op doel)Hoeken
37% 63%(7) 17 23 (5)4 7
Man van
de wedstrijd
Verdediger - Talleres
T 90'
8,2

Foto's

DBewerk
Opiniepeiling
RESULTATEN
ATLÉTICO TUCUMÁN
TEKENEN
TALLERES

Opmerkingen

Wil je reageren? Schrijf je gewoon in!!
motivo:
EGeen opmerkingen gemaakt.

WAS JE IN HET STADION?

Om aan te geven dat je deze game hebt bijgewoond, is het noodzakelijk om je te registreren/in te loggen.

GROEP A

Staan
MGEENpunten
1HuracánHuracán14191126
2River PlateRiver Plate14241624
3BanfieldBanfield1411623
4Rosario CentralRosario Central14171323
5IndependienteIndependiente14151123
6Vélez SarsfieldVélez Sarsfield14171422
7InstitutoInstituto1411720
8ColónColón14191720
9TalleresTalleres14151517
10Atlético TucumánAtlético Tucumán1491217
11GimnasiaGimnasia14132115
12Argentinos JuniorsArgentinos Juniors14192314
13Barracas CentralBarracas Central14102114
14Arsenal de SarandíArsenal de Sarandí14101513

STATISTIEKEN SPEL

Bespaart
5
 
 
5
Hoeken
4
 
 
7
schoten
17
 
 
23
Schoten op doel
7
 
 
5
Overtredingen
9
 
 
11
Buitenspel
1
 
 
3
Schoten ontvangen
3
 
 
9
Gewonnen tackels
24
 
 
24
Schoten naast doel
7
 
 
9
Inworp
11
 
 
10
Passen voltooid||
173
 
 
361
Totale opruimingen
82
 
 
98
Totaal aantal passagiers
275
 
 
464
Bezit
37 %
 
 
63 %

WEDSTRIJD

Fase1e fase 
JornadaGroep AWedstrijdweek 10

SCHEIDSRECHTER

Scheidsrechter

STADION

Monumental José Fierro
Monumental José Fierro
Argentina
San Miguel de Tucumán
Capaciteit32 700
Pitchgrootte-
Gestichten1922