Alle spelers

        TeamPNMdoelenOGASTYCRCSTRAFSPMPSSOTTTTWBSPpcpc%SFCFS
        AAAJG7.04900000000000002302273%100
        AAAJD7.34900001000000101714665%011
        AAAJD6.73690000000000002362775%000
        AAAJD7.1460000000000040113754%010
        AAAJD7.45900000000000400493776%010
        AAAJM6.43900001000000002554175%011
        AAAJM6.73900000000022100312374%010
        AAAJM6.32890000000033100281864%000
        AAAJM6.43900000000010011262077%012
        AAAJF7.04900000000010002301757%001
        AAAJF7.14900001000010001261662%022
        AAAJG-00000000000000000%000
        AAAJD6.833000000000000001010100%000
        AAAJD-00000000000000000%000
        AAAJD-00000000000000000%000
        AAAJD6.83210001000000102211257%021
        AAAJD-00000000000000000%000
        AAAJD-00000000000000000%000
        AAAJM-00000000000000000%000
        AAAJM-00000000000000000%000
        AAAJM-100000000000002150%000
        AAAJF-00000000000000000%000
        AAAJF-00000000000000000%000
        CAPG8.3690000000000000021838%500
        CAPD7.14900000000010502231252%000
        CAPD6.7390000000000000211764%001
        CAPD6.8366000100000010315747%020
        CAPD6.7390000000001000019947%000
        CAPM7.45900000000010512302273%000
        CAPM6.4366000000002002015960%001
        CAPM7.04900001000010011301757%012
        CAPF6.83900000000011101181372%010
        CAPF7.3475000100002040210770%020
        CAPF6.8366000000002002214214%020
        CAPG-00000000000000000%000
        CAPD-00000000000000000%000
        CAPD7.042400010000100142150%001
        CAPD-00000000000000000%000
        CAPD-00000000000000000%000
        CAPD-00000000000000000%000
        CAPM7.041500000000000019556%000
        CAPM-100000000000002150%000
        CAPM6.832400000000101005480%001
        CAPM-00000000000000000%000
        CAPF6.432400000000000014125%013

        Platense

        PNMdoelenOGASTYCRCSTRAFSPMPSSOTTTTWBSPpcpc%SFCFS
        G8.3690000000000000021838%500
        D7.14900000000010502231252%000
        D6.7390000000000000211764%001
        D6.8366000100000010315747%020
        D6.7390000000001000019947%000
        M7.45900000000010512302273%000
        M6.4366000000002002015960%001
        M7.04900001000010011301757%012
        F6.83900000000011101181372%010
        F7.3475000100002040210770%020
        F6.8366000000002002214214%020
        G-00000000000000000%000
        D-00000000000000000%000
        D7.042400010000100142150%001
        D-00000000000000000%000
        D-00000000000000000%000
        D-00000000000000000%000
        M7.041500000000000019556%000
        M-100000000000002150%000
        M6.832400000000101005480%001
        M-00000000000000000%000
        F6.432400000000000014125%013

        Argentinos Juniors

        PNMdoelenOGASTYCRCSTRAFSPMPSSOTTTTWBSPpcpc%SFCFS
        G7.04900000000000002302273%100
        D6.73690000000000002362775%000
        D7.34900001000000101714665%011
        D7.1460000000000040113754%010
        D7.45900000000000400493776%010
        M6.43900001000000002554175%011
        M6.32890000000033100281864%000
        M6.73900000000022100312374%010
        M6.43900000000010011262077%012
        F7.04900000000010002301757%001
        F7.14900001000010001261662%022
        G-00000000000000000%000
        D6.833000000000000001010100%000
        D-00000000000000000%000
        D-00000000000000000%000
        D6.83210001000000102211257%021
        D-00000000000000000%000
        D-00000000000000000%000
        M-00000000000000000%000
        M-00000000000000000%000
        M-100000000000002150%000
        F-00000000000000000%000
        F-00000000000000000%000
        [P=Positie, N=Opmerking, M=Minuten, doelen=doelen, OG=Eigen doelpunt, AST=assists, YC=gele kaarten, RC=Rode kaarten, STRAF=Gescoorde strafschoppen, SP=Opgeslagen, MP=Gemiste straf, S=schoten, SOT=Schoten op doel, TT=Totaal aantal tackles, TW=Gewonnen tackels, BS=Balstaal, P=Totaal aantal passagiers, pc=Passen voltooid||, pc%=Voltooiingspercentage geslaagd, S=Bespaart, FC=Fouten beginnen, FS=Overtredingen opgelopen]