Alle spelers

        TeamPNMdoelenOGASTYCRCSTRAFSPMPSSOTTTTWBSPpcpc%SFCFS
        CAMG6.83900000000000001211886%200
        CAMD7.458100100000001001049591%010
        CAMD7.1490000000000010113012294%001
        CAMD6.83900000000000001705579%001
        CAMM7.34901000000011000725881%001
        CAMM6.73610000000011200282382%000
        CAMM8.06610001000010300716592%001
        CAMM7.75900010000020201585391%020
        CAMM6.43610000000010010191789%001
        CAMF9.18902000000043200292483%011
        CAMF7.45900000000062111574681%001
        CAMG-00000000000000000%000
        CAMD-00000000000000000%000
        CAMD7.04290000000000003131292%000
        CAMD6.73900000000000013267%001
        CAMM7.14290000000011100343088%012
        CAMM-00000000000000000%000
        CAMF-00000000000000000%000
        CAMF7.34290000000011401242083%000
        CCFG7.3490000000000000229931%601
        CCFD6.7362000000000030312758%020
        CCFD6.327000000000001021111100%000
        CCFD6.6335000000001010310550%000
        CCFD6.63900000000011005413176%000
        CCFD7.04901000000021100241979%001
        CCFM6.43450000000000100171376%000
        CCFM6.02900001000010010211676%020
        CCFM6.63900001000000100393487%020
        CCFF7.1445100100001100012867%030
        CCFF7.34900010000021401151067%011
        CCFG-00000000000000000%000
        CCFD7.04280000000000201161488%001
        CCFD6.43550000000000006221568%000
        CCFM-00000000000000000%000
        CCFM-00000000000000000%000
        CCFM-00000000000000000%000
        CCFM7.04450000000000202261973%001
        CCFF6.324500000000001007571%000
        CCFF6.432000000000000002150%000
        CCFF-00000000000000000%000
        CCFF-00000000000000000%000
        CCFF-00000000000000000%000

        Atlético de Madrid

        PNMdoelenOGASTYCRCSTRAFSPMPSSOTTTTWBSPpcpc%SFCFS
        G6.83900000000000001211886%200
        D7.458100100000001001049591%010
        D7.1490000000000010113012294%001
        D6.83900000000000001705579%001
        M7.34901000000011000725881%001
        M6.73610000000011200282382%000
        M8.06610001000010300716592%001
        M7.75900010000020201585391%020
        M6.43610000000010010191789%001
        F9.18902000000043200292483%011
        F7.45900000000062111574681%001
        G-00000000000000000%000
        D7.04290000000000003131292%000
        D-00000000000000000%000
        D6.73900000000000013267%001
        M7.14290000000011100343088%012
        M-00000000000000000%000
        F7.34290000000011401242083%000
        F-00000000000000000%000

        Cádiz

        PNMdoelenOGASTYCRCSTRAFSPMPSSOTTTTWBSPpcpc%SFCFS
        G7.3490000000000000229931%601
        D6.7362000000000030312758%020
        D6.327000000000001021111100%000
        D6.6335000000001010310550%000
        D6.63900000000011005413176%000
        D7.04901000000021100241979%001
        M6.43450000000000100171376%000
        M6.63900001000000100393487%020
        M6.02900001000010010211676%020
        F7.34900010000021401151067%011
        F7.1445100100001100012867%030
        G-00000000000000000%000
        D7.04280000000000201161488%001
        D6.43550000000000006221568%000
        M-00000000000000000%000
        M-00000000000000000%000
        M-00000000000000000%000
        M7.04450000000000202261973%001
        F6.324500000000001007571%000
        F6.432000000000000002150%000
        F-00000000000000000%000
        F-00000000000000000%000
        F-00000000000000000%000
        [P=Positie, N=Opmerking, M=Minuten, doelen=doelen, OG=Eigen doelpunt, AST=assists, YC=gele kaarten, RC=Rode kaarten, STRAF=Gescoorde strafschoppen, SP=Opgeslagen, MP=Gemiste straf, S=schoten, SOT=Schoten op doel, TT=Totaal aantal tackles, TW=Gewonnen tackels, BS=Balstaal, P=Totaal aantal passagiers, pc=Passen voltooid||, pc%=Voltooiingspercentage geslaagd, S=Bespaart, FC=Fouten beginnen, FS=Overtredingen opgelopen]