placardpt

          Netherlands

          Netherlands
          Netherlands
          mZeistmgevestigd in 1889
          D

          Overzicht

          NaamKoninklijke Nederlandse Voetbalbond
          Jaar van oprichting||1889-12-08
          Stad/plaats
          Land
          Netherlands
          Netherlands
          PakketNike
          Pakket
          Países Baixos
          andere verbindingen
          VoorzitterJust Spee
          AdresWoudenbergseweg 56-58 3700 AM Zeist
          Officiële sitehttp://www.knvb.nl/
          RanglijstenFIFA: 6 [december]
          Officieel volkslied
          /

          Ploeg(World Cup 2022)

          IdadeJGMAVAAM
          1GK38000000
          13GK24000000
          23GK2850000480
          2DEF2140100390
          3DEF222010091
          4DEF3050100480
          5DEF2750100480
          6DEF30000000
          16DEF22000000
          17DEF3251000424
          22DEF2651201480
          26DEF21000000
          14MIDDEN2941000192
          15MIDDEN3150000185
          20MIDDEN2450100217
          21MIDDEN2551100477
          24MIDDEN20100003
          25MIDDEN19100007
          7FRW2440100213
          8FRW2353000455
          9FRW311000056
          10FRW2851100301
          11FRW3040100199
          12FRW23101007
          18FRW282000085
          19FRW294210061
          Clubs
          ClubWaarde
          7 (26,9%)
          3 (11,5%)
          2 (7,7%)
          2 (7,7%)
          2 (7,7%)
          1 (3,8%)
          1 (3,8%)
          1 (3,8%)
          1 (3,8%)
          1 (3,8%)
          1 (3,8%)
          1 (3,8%)
          1 (3,8%)
          1 (3,8%)
          1 (3,8%)
          Gemiddelde scores
          ArtikelWaarde
          Spelers26
          Gemiddelde leeftijd26,39
          Van gemiddelde hoogte184 cm
          Gemiddeld gewicht77 Kg

          persoonlijk

          Beheerder
          70 - jaar oud
          Ander personeel
          Assistent-coach
          D

          Video

          Resumos
          Geplaatst 12 dagen geleden | 24 Keer bekeken | Tijd: 00:00
          OVERZICHT
          Officiële Competities
          HEAD-TO-HEAD