Taça da Argélia 2023/24

        Taça da Argélia | Algerije | CAF

        Statistieken

        Meeste doelpunten

        TeamMGHGAGMSGW3
        1Algerije selecionar equipa USM Alger523158203
        2Algerije selecionar equipa MC Alger611011491
        3Algerije selecionar equipa ES Mostaganem41019361
        3Algerije selecionar equipa CR Belouizdad61073540
        5Algerije selecionar equipa USM Khenchela3880341
        6Algerije selecionar equipa Azazga3770391
        6Algerije selecionar equipa US Biskra4752511
        6Algerije selecionar equipa Ben Aknoun4743511
        6Algerije selecionar equipa CS Constantinois5725640
        10Algerije selecionar equipa AS Khroub2651301
        11Algerije selecionar equipa MC Oran3532541
        12Algerije selecionar equipa MO Constantine2440451
        12Algerije selecionar equipa ASO Chlef2422450
        12Algerije selecionar equipa GC Mascara2422450
        12Algerije selecionar equipa US Chaouia2440450
        16Algerije selecionar equipa US Tighenif2330600
        16Algerije selecionar equipa Ben Badis2321600
        16Algerije selecionar equipa ES Sétif2312600
        16Algerije selecionar equipa USM Annaba3330900
        16Algerije selecionar equipa JS Djijel3321900
        [M=Minuten, G=Doelpunten gescoord, HG=Thuisdoelen, AG=Uit Doelen, MSG=, W3=Wint met meer dan 3 doelpunten.]
        [Laatst bijgewerkt: 2024-07-06 Bij 02:35]