Sudamericano Sub-17 2023


      Statistieken

      Meeste doelpunten

      TeamMPDGHGAGMPGPENOGGS11GSUBW3
      1Brazil selecionar equipa Brazil924141034221663
      2Ecuador selecionar equipa Ecuador9178948101252
      3Argentina selecionar equipa Argentina9159654011311
      4Paraguay selecionar equipa Paraguay9138562111111
      5Venezuela selecionar equipa Venezuela9126668101020
      6Chile selecionar equipa Chile954116200410
      7Bolivia selecionar equipa Bolivia432112000300
      8Uruguay selecionar equipa Uruguay422018010110
      9Colombia selecionar equipa Colombia410136000100
      9Peru selecionar equipa Peru410136000100
      [MPD=Gespeelde wedstrijden, G=Doelpunten gescoord, HG=Thuisdoelen, AG=Uit Doelen, MPG=Minuten per doelpunt, PEN=Gescoorde strafschoppen, OG=eigendoelen, GS11=Doelen als startende speler, GSUB=Doelen als sub, W3=Wint met meer dan 3 doelpunten.]
      [Laatst bijgewerkt: 2023-05-25 Bij 15:29]