Primera Nacional 2024

Primera Nacional B | Argentina | CONMEBOL

Statistieken

Meeste doelpunten

TeamMPDGHGAGMPGPENOGGS11GSUBW3
1Argentina selecionar equipa Ferro Carril Oeste1928111761122152
2Argentina selecionar equipa Colón1927171063302343
3Argentina selecionar equipa Gimnasia Mendoza1925141168102230
3Argentina selecionar equipa Defensores Belgrano192571868202053
5Argentina selecionar equipa San Telmo182315870321752
5Argentina selecionar equipa Agropecuario192371674011661
7Argentina selecionar equipa Temperley192113881321272
7Argentina selecionar equipa Quilmes1921111081201831
7Argentina selecionar equipa Chacarita Jrs192113881211821
10Argentina selecionar equipa Aldosivi182071381201910
10Argentina selecionar equipa Tristán Suárez192081286101820
12Argentina selecionar equipa San Martin San Juan191913690201541
12Argentina selecionar equipa Estudiantes Río Cuarto191910990101261
12Argentina selecionar equipa Deportivo Maipú191981190001720
15Argentina selecionar equipa Chaco For Ever191816295201624
15Argentina selecionar equipa San Martín Tucumán191811795101441
17Argentina selecionar equipa Nueva Chicago1917161101211331
17Argentina selecionar equipa Gimnasia de Jujuy1917116101101511
17Argentina selecionar equipa Deportivo Morón1917107101201432
20Argentina selecionar equipa Alvarado1916124107211320
12
[MPD=Gespeelde wedstrijden, G=Doelpunten gescoord, HG=Thuisdoelen, AG=Uit Doelen, MPG=Minuten per doelpunt, PEN=Gescoorde strafschoppen, OG=eigendoelen, GS11=Doelen als startende speler, GSUB=Doelen als sub, W3=Wint met meer dan 3 doelpunten.]
[Laatst bijgewerkt: 2024-06-19 Bij 21:19]