Ligue 1 2023/24

Ligue 1 | France | UEFA

Statistieken

Meeste doelpunten

TeamMPDGHGAGMPGPENOGGS11GSUBW3
1France selecionar equipa Paris SG34814239387366129
2France selecionar equipa Monaco3468303845216075
3France selecionar equipa Brest3453252858424384
3France selecionar equipa Rennes345334195810041122
5France selecionar equipa Lille3452341859224553
5France selecionar equipa Marseille3452312159434544
7France selecionar equipa Lyon34492524624038111
8France selecionar equipa Lens34452718686034113
9France selecionar equipa Lorient3443261771123382
9France selecionar equipa Montpellier3443202371713844
11France selecionar equipa Stade de Reims3442192373323550
11France selecionar equipa Toulouse3442212173603662
13France selecionar equipa Nice3440211977623081
14France selecionar equipa Strasbourg3438221681322970
15France selecionar equipa Metz3435171887403140
16France selecionar equipa Le Havre3434181690612851
17France selecionar equipa Nantes34301713102402730
18France selecionar equipa Clermont34261412118602421
[MPD=Gespeelde wedstrijden, G=Doelpunten gescoord, HG=Thuisdoelen, AG=Uit Doelen, MPG=Minuten per doelpunt, PEN=Gescoorde strafschoppen, OG=eigendoelen, GS11=Doelen als startende speler, GSUB=Doelen als sub, W3=Wint met meer dan 3 doelpunten.]
[Laatst bijgewerkt: 2024-05-28 Bij 09:09]