La Liga 2023/24


        Statistieken

        Meeste doelpunten

        TeamMPDGHGAGMPGPENOGGS11GSUBW3
        1Spain selecionar equipa Girona2554302442304594
        2Spain selecionar equipa Real Madrid2553302342105216
        3Spain selecionar equipa Barcelona25522824434339101
        4Spain selecionar equipa Atlético de Madrid25503218454040103
        5Spain selecionar equipa Athletic2545341150313864
        6Spain selecionar equipa Villarreal2638191962403440
        7Spain selecionar equipa Real Sociedad2635191667322852
        8Spain selecionar equipa Getafe2533141968603031
        9Spain selecionar equipa Sevilla2530171375122262
        10Spain selecionar equipa Osasuna2529141578402270
        10Spain selecionar equipa Valencia2529151478402632
        12Spain selecionar equipa Real Betis2528161280102621
        13Spain selecionar equipa Celta de Vigo252791883112151
        13Spain selecionar equipa Granada2527161183322410
        15Spain selecionar equipa Las Palmas252516990301781
        16Spain selecionar equipa Alavés2524131194332011
        17Spain selecionar equipa Almería2523101398102030
        18Spain selecionar equipa Mallorca25221210102101750
        18Spain selecionar equipa Rayo Vallecano25221111102601750
        20Spain selecionar equipa Cádiz251596150201500
        [MPD=Gespeelde wedstrijden, G=Doelpunten gescoord, HG=Thuisdoelen, AG=Uit Doelen, MPG=Minuten per doelpunt, PEN=Gescoorde strafschoppen, OG=eigendoelen, GS11=Doelen als startende speler, GSUB=Doelen als sub, W3=Wint met meer dan 3 doelpunten.]
        [Laatst bijgewerkt: 2024-02-24 Bij 06:19]