KNVB-beker 2023/2024


Statistieken

Meeste doelpunten

TeamMPDGHGAGMPGPENOGGS11GSUBW3
1Netherlands selecionar equipa NEC61810830001712
2Netherlands selecionar equipa SC Cambuur5158730301412
3Netherlands selecionar equipa USV Hercules5138535201211
4Netherlands selecionar equipa Go Ahead Eagles312752302552
5Netherlands selecionar equipa Almere City FC3111102500921
6Netherlands selecionar equipa RKAV Volendam410823610822
7Netherlands selecionar equipa OJC Rosmalen39633020811
8Netherlands selecionar equipa De Treffers38443400621
8Netherlands selecionar equipa VV Eemdijk38803400441
8Netherlands selecionar equipa Feyenoord58805600710
11Netherlands selecionar equipa VV Kloetinge27702600521
11Netherlands selecionar equipa VV UNA/Brinvast37073900520
11Netherlands selecionar equipa GVVV37703900431
11Netherlands selecionar equipa RKSV Groene Ster37703900701
11Netherlands selecionar equipa Quick Boys47345100610
11Netherlands selecionar equipa RKVV DEM47705110700
11Netherlands selecionar equipa FC Groningen57076410700
18Netherlands selecionar equipa Harkemase Boys26063000330
18Netherlands selecionar equipa VV Katwijk26603001501
18Netherlands selecionar equipa GVV Unitas26423010511
[MPD=Gespeelde wedstrijden, G=Doelpunten gescoord, HG=Thuisdoelen, AG=Uit Doelen, MPG=Minuten per doelpunt, PEN=Gescoorde strafschoppen, OG=eigendoelen, GS11=Doelen als startende speler, GSUB=Doelen als sub, W3=Wint met meer dan 3 doelpunten.]
[Laatst bijgewerkt: 2024-04-22 Bij 05:59]