Europa League [Qualification] 2023/24


        Statistieken

        Meeste doelpunten

        TeamMPDGHGAGMPGPENOGGS11GSUBW3
        1Sweden selecionar equipa BK Hacken4137628301211
        2Moldova selecionar equipa Sheriff410733630821
        3Greece selecionar equipa Olympiacos48444500711
        3Bulgaria selecionar equipa Ludogorets Razgrad48624510711
        3Bosnia and Herzegovina selecionar equipa Zrinjski Mostar48714510801
        6Cyprus selecionar equipa Aris Limassol27612600611
        6Azerbaijan selecionar equipa Qarabag47345120610
        6Czech Rep. selecionar equipa Slavia Praha47525100431
        9Czech Rep. selecionar equipa Sparta Praha25413610501
        10Slovakia selecionar equipa Slovan Bratislava24224500310
        10Netherlands selecionar equipa Ajax24044500401
        10Croatia selecionar equipa Dinamo Zagreb24314500400
        13Belgium selecionar equipa Union St. Gilloise23216000300
        13Austria selecionar equipa LASK Linz23216000300
        13Belarus selecionar equipa BATE Borisov23216000210
        13Kazakhstan selecionar equipa Astana23216000300
        13Iceland selecionar equipa Breidablik23126001200
        13Scotland selecionar equipa Aberdeen23126010300
        19Ukraine selecionar equipa Zorya22209000200
        19Finland selecionar equipa HJK22119000110
        12
        [MPD=Gespeelde wedstrijden, G=Doelpunten gescoord, HG=Thuisdoelen, AG=Uit Doelen, MPG=Minuten per doelpunt, PEN=Gescoorde strafschoppen, OG=eigendoelen, GS11=Doelen als startende speler, GSUB=Doelen als sub, W3=Wint met meer dan 3 doelpunten.]
        [Laatst bijgewerkt: 2024-01-25 Bij 16:39]