Europa League 2023/24


        Statistieken

        Meeste doelpunten

        TeamMPDGHGAGMPGPENOGGS11GSUBW3
        1Germany selecionar equipa SC Freiburg82014636201642
        2Germany selecionar equipa Bayer Leverkusen61914528111623
        2France selecionar equipa Marseille81912738401630
        4Czech Rep. selecionar equipa Slavia Praha61712532111512
        4England selecionar equipa Liverpool61711632211332
        6France selecionar equipa Rennes81611545301242
        7Czech Rep. selecionar equipa Sparta Praha8158748001321
        8Italy selecionar equipa Roma81410451011122
        8Portugal selecionar equipa Sporting8147751411031
        10Azerbaijan selecionar equipa Qarabag8135855201120
        11Norway selecionar equipa Molde6128445001201
        11Italy selecionar equipa Atalanta6124845101111
        13Greece selecionar equipa Olympiacos611924901911
        14England selecionar equipa West Ham610645400820
        14England selecionar equipa Brighton & Hove Albion610555440910
        14Netherlands selecionar equipa Ajax610645410910
        17Spain selecionar equipa Villarreal69456010810
        17Spain selecionar equipa Real Betis69816000901
        17France selecionar equipa Toulouse89458010720
        20Scotland selecionar equipa Rangers68446800620
        12
        [MPD=Gespeelde wedstrijden, G=Doelpunten gescoord, HG=Thuisdoelen, AG=Uit Doelen, MPG=Minuten per doelpunt, PEN=Gescoorde strafschoppen, OG=eigendoelen, GS11=Doelen als startende speler, GSUB=Doelen als sub, W3=Wint met meer dan 3 doelpunten.]
        [Laatst bijgewerkt: 2024-03-04 Bij 04:29]