Copa Libertadores 2024

Copa Libertadores

Statistieken

Meeste doelpunten

TeamMPDGHGAGMPGPENOGGS11GSUBW3
1Brazil selecionar equipa Botafogo101714353001431
2Brazil selecionar equipa Palmeiras6145939201041
2Brazil selecionar equipa Atlético Mineiro6149539001402
2Uruguay selecionar equipa Nacional101410464201220
5Bolivia selecionar equipa Bolívar6138542121101
5Chile selecionar equipa Palestino10137669101030
7Uruguay selecionar equipa Peñarol6129345001111
7Argentina selecionar equipa River Plate6126645001020
9Brazil selecionar equipa Flamengo6119249111002
10Argentina selecionar equipa Talleres610645400730
10Paraguay selecionar equipa Nacional610465410822
10Brazil selecionar equipa São Paulo610465410730
13Bolivia selecionar equipa Always Ready49724010721
13Brazil selecionar equipa Fluminense69726000900
15Bolivia selecionar equipa The Strongest68716810621
15Argentina selecionar equipa Rosario Central68536800621
15Ecuador selecionar equipa Independiente del Valle68626810710
15Chile selecionar equipa Colo-Colo1083511320710
19Argentina selecionar equipa Estudiantes67527700520
19Colombia selecionar equipa Junior Barranquilla67257720700
[MPD=Gespeelde wedstrijden, G=Doelpunten gescoord, HG=Thuisdoelen, AG=Uit Doelen, MPG=Minuten per doelpunt, PEN=Gescoorde strafschoppen, OG=eigendoelen, GS11=Doelen als startende speler, GSUB=Doelen als sub, W3=Wint met meer dan 3 doelpunten.]
[Laatst bijgewerkt: 2024-06-21 Bij 04:09]