1e fase

MGEENpunten
1HuracánHuracán14191126
2River PlateRiver Plate14241624
3BanfieldBanfield1411623
4Rosario CentralRosario Central14171323
5IndependienteIndependiente14151123
6Vélez SarsfieldVélez Sarsfield14171422
7InstitutoInstituto1411720
8ColónColón14191720
9TalleresTalleres14151517
10Atlético TucumánAtlético Tucumán1491217
11GimnasiaGimnasia14132115
12Argentinos JuniorsArgentinos Juniors14192314
13Barracas CentralBarracas Central14102114
14Arsenal de SarandíArsenal de Sarandí14101513
MGEENpunten
1Racing ClubRacing Club14221624
2Godoy CruzGodoy Cruz1414922
3BelgranoBelgrano14201821
4PlatensePlatense14131620
5Central Córdoba S.EsteroCentral Córdoba S.Estero14111419
6Newell´s Old BoysNewell´s Old Boys14141018
7Boca JuniorsBoca Juniors14171618
8San LorenzoSan Lorenzo14111118
9EstudiantesEstudiantes14111317
10Sarmiento de JunínSarmiento de Junín148816
11UniónUnión14101316
12Defensa y JusticiaDefensa y Justicia14121614
13TigreTigre1481313
14LanúsLanús1491412
Medewerkers (Resultaten): paulo136, gabriel-avila, EduSoloneski, David_DVD_13

NIEUWS

Internationale
San Lorenzo nipte overwinning behalen weg
San Lorenzo uitgesmeerd Defensa y Justicia in een zwaar bevochten overwinning op Zondag, 0x1. Rubén Insúa's team gescoord door Gonzalo Maroni. Buenos Aires team eindigde het spel met 10 mannen.
07-11-2023 02:00