Campeonato Brasileiro 2024

      Brazil Serie A | Brazil | CONMEBOL

      Statistieken

      Meeste doelpunten

      TeamMPDGHGAGMPGPENOGGS11GSUBW3
      1Brazil selecionar equipa Botafogo6127545101021
      2Brazil selecionar equipa São Paulo610375410641
      3Brazil selecionar equipa Atlético Mineiro59455010722
      3Brazil selecionar equipa Bahia69456010540
      3Brazil selecionar equipa Athletico Paranaense69636001621
      6Brazil selecionar equipa Cruzeiro58625600620
      6Brazil selecionar equipa Fluminense68626801610
      8Brazil selecionar equipa Red Bull Bragantino67437700420
      8Brazil selecionar equipa Flamengo67437710610
      10Brazil selecionar equipa Criciúma36154500511
      10Brazil selecionar equipa Vasco66429000600
      12Brazil selecionar equipa Juventude45327200500
      12Brazil selecionar equipa Fortaleza55329000410
      12Brazil selecionar equipa Vitória55329001310
      15Brazil selecionar equipa Internacional44319000310
      15Brazil selecionar equipa Grêmio44319000310
      17Brazil selecionar equipa Palmeiras630318010210
      17Brazil selecionar equipa Corinthians633018000301
      19Brazil selecionar equipa Atlético Goianiense521122500110
      20Brazil selecionar equipa Cuiabá4000000000
      [MPD=Gespeelde wedstrijden, G=Doelpunten gescoord, HG=Thuisdoelen, AG=Uit Doelen, MPG=Minuten per doelpunt, PEN=Gescoorde strafschoppen, OG=eigendoelen, GS11=Doelen als startende speler, GSUB=Doelen als sub, W3=Wint met meer dan 3 doelpunten.]
      [Laatst bijgewerkt: 2024-05-18 Bij 05:59]