Campeonato Brasileiro 2024

Brazil Serie A | Brazil | CONMEBOL

Statistieken

Meeste eigen doelpunten gescoord

TeamMPDGHGAGMPGPENOGGS11GSUBW3
1Brazil selecionar equipa Juventude9117474011000
1Brazil selecionar equipa São Paulo1014596411941
1Brazil selecionar equipa Vitória1012937511610
1Brazil selecionar equipa Fluminense1010829011810
1Brazil selecionar equipa Atlético Goianiense1094510011620
1Brazil selecionar equipa Athletico Paranaense101410464111031
[MPD=Gespeelde wedstrijden, G=Doelpunten gescoord, HG=Thuisdoelen, AG=Uit Doelen, MPG=Minuten per doelpunt, PEN=Gescoorde strafschoppen, OG=eigendoelen, GS11=Doelen als startende speler, GSUB=Doelen als sub, W3=Wint met meer dan 3 doelpunten.]
[Laatst bijgewerkt: 2024-06-21 Bij 00:45]