Euro Qualifying 2024

Euro Qualifying

Statistieken

Meeste doelpunten

TeamMPDGHGAGMPGPENOGGS11GSUBW3
1Portugal selecionar equipa Portugal1036211525303155
2France selecionar equipa France82921825322253
3Spain selecionar equipa Spain825141129021493
4Belgium selecionar equipa Belgium822121033102114
4England selecionar equipa England82214833531722
4Switzerland selecionar equipa Switzerland1022121041111923
4Iceland selecionar equipa Iceland122271449301843
8Slovenia selecionar equipa Slovenia102012845211632
9Greece selecionar equipa Greece101914547211803
9Denmark selecionar equipa Denmark101913647001811
9Finland selecionar equipa Finland111913652101362
12Austria selecionar equipa Austria81710742301431
12Netherlands selecionar equipa Netherlands8178942201523
12Scotland selecionar equipa Scotland81710742111242
12Slovakia selecionar equipa Slovakia10179853101521
16Italy selecionar equipa Italy81612445001422
16Hungary selecionar equipa Hungary81610645111501
16Romania selecionar equipa Romania101610456101331
16Kazakhstan selecionar equipa Kazakhstan11168862401241
20Serbia selecionar equipa Serbia8158748011130
[MPD=Gespeelde wedstrijden, G=Doelpunten gescoord, HG=Thuisdoelen, AG=Uit Doelen, MPG=Minuten per doelpunt, PEN=Gescoorde strafschoppen, OG=eigendoelen, GS11=Doelen als startende speler, GSUB=Doelen als sub, W3=Wint met meer dan 3 doelpunten.]
[Laatst bijgewerkt: 2024-05-17 Bij 14:39]